

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 300ml; |
| Botte | VT |
| Cap type | Dispenser Pump |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 2500 Piece |
| Pump Type | Dispenser Pump |
| Capacity | 230mm Lengt Of Pipe |
| Neck Size | 24 mm |
| Actuator Type | Screw Lock |
| Application | Liquid Soap, Hand Wash, Hand Sanitizer, Lotion, Shampoo |
| Dip Tube Length | 230 mm |
| Color | Black |

Product Details:
| Pump Type | Dispenser Pump |
| Neck Size | 24 mm |
| Pump Material | ABS |
| Actuator Type | lock Down,Screw Lock,Clip lock |
| Application | Hand Wash, Shampoo, Liquid Soap |
| Dip Tube Length | 230 mm |
| Color | Black |

Product Details:
| Pump Type | Dispenser Pump |
| Neck Size | 24 mm |
| Pump Material | Dispenser Pump |
| Actuator Type | Lock down,Screw Lock,Clip Lock |
| Application | Lotion, Hand Wash, Shampoo, Liquid Soap |
| Dip Tube Length | 230 mm |
| Color | Gold |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 2500 Piece |
| Pump Type | Dispenser Pump |
| Material | Plastic |
| Neck Size | 24 mm |
| Pump Material | PET |
| Actuator Type | Screw Lock |
| Application | Hand Wash, Shampoo, Liquid Soap, Lotion |
| Dip Tube Length | 230 mm |
| Color | White |

Product Details:
| Capacity | 100 ml |

Product Details:
| Capacity | 200 ml |