

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Neck Size | 24 mm |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Professional |
| Brand | V T Polypacks |
| Box Pack Size | 5000 |

Product Details:
| Material | Plastic |
| Finish | 24mm |
| Brand | vt |
| Features | Loutus dispenser |
| Mouth Size | 24mm,28mm |
| Suitable For | shempoo |
| Thickness | hard |
| Piece per Carton | 5000 |
| Packaging Type | box packing |
| Country of Origin | Made in India |