

Product Details:
| Capacity | 100 ml |
| Material | HDPE |
| Color | White |
| Size | 100ml |
| Cap Type | Dispenser Pump |
| Use For Storage | face wash |
| Brand | VT |

Product Details:
| Capacity | 100 ml |
| Material | Pet |
| Usage/Application | face wash |
| Color | black |
| Size | 100ml |
| Surface Handling | Hot Stamping, Screen Printing |
| Design Type | Round |
| Shape | Round |
| Weight | 18GM |
| Cap Type | Pump Sprayer |

Product Details:
| Capacity | 100 ml |
| Usage/Application | Foaming facewash |
| Color | Black |
| Material | HDPE |
| Size | 100ml |
| Cap Type | Dispenser Pump |
| Use For Storage | face wash |
| Brand | VT |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Capacity | 100ML |
| Cap Type | Dispenser Pump |
| Usage | Shampoo |
| Design Type | Standard |
| Material | PET |
| Color | CLEAR |
| Shape | ROUND |
| Cap Size | 42MM |
| Country of Origin | Made in India |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Cap Type | Dispenser Pump |
| Capacity | 100ml |
| Shape | Round |
| Color | black |
| Neck Size | 42mm |
| Use For Storage | foaming face wash |
| Brand | VT |
| Material | PET |
| Product Type | foaming bottle |
| Country of Origin | Made in India |

Product Details:
| Capacity | 100ml |
| Cap Type | Dispenser Pump |
| Brand | VT |
| Use For Storage | Foaming facewash |
| Material | HDPE |
| Color | ANY COLOUR |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Material | PP |
| Shape | Cylindrical |
| Color | Transparent |
| BRAND | v t polypacks |

Product Details:
| Capacity | 100 ml |
| Material | PP |
| Shape | Cylindrical |
| Color | White |
| Brand | V T POLYPACKS |