

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 30 mL |
| Cap Type | Dropper Cap |
| Usage/Application | Cosmetics |
| Bottle Type | Dropper Bottle |
| Design | Round |
| Color | Amber |
| Glass Type | Neutral glass |
| Shape | Round |
| Weight | 15gm |
| Neck Type | Narrow Neck Screw |

Product Details:
| Capacity | 50 ml |
| Usage/Application | Cosmetics |
| Bottle Type | Spray Bottle |
| Color | Transparent |
| Country of Origin | Made in India |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 50 ml |
| Usage/Application | Cosmetics |
| Bottle Type | Screw Cap Bottle |
| Color | Transparent |
| Brand | VT |
| Color type | Frosted |

Product Details:
| Usage/Application | Lotion Bottle |
| Bottle Type | Dropper Bottle |
| Color | Clear |
| Size | 30ml |
| Shape | Round |
| Material | Glass |
We are engaged in offering a wide range of 15.6cm Lotion Pump Glass Bottle, 15ml to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.

Product Details:
| Design | Round |
| Usage/Application | Cosmetics |
| Bottle Type | Dropper Bottle |
| Cap Type | Screw Cap |
| Color | Amber |
| Finish Type | Natural |
| Country of Origin | Made in India |

Product Details:
| Capacity | 30 mL |
| Cap Type | Screw Cap |
| Usage/Application | Cosmetics |
| Bottle Type | Dropper Bottle |
| Design | Round |
| Glass Type | Neutral glass |
| Neck Type | Narrow Neck Screw |

Product Details:
| Bottle Type | Spray Bottle |
| Color | Transparent |
| Usage/Application | Cosmetics |
| box | 1000 |
| glass | 2000 |

Product Details:
| Usage/Application | Cosmetics |
| Cap Type | Dropper Cap |
| Bottle Type | Dropper Bottle |
| Design | Round |
| Color | Transparent |
| Neck Type | Narrow Neck Screw |
| box | 1000 |

Product Details:
| Cap Type | Screw Cap |
| Usage/Application | Cosmetics |
| Bottle Type | Dropper Bottle |
| Design | Round |
| Neck Type | Narrow Neck Screw |
| Size | 16.3cm |

Product Details:
| Color | Clear |
| Bottle Type | Spray Bottle |
| Usage/Application | Lotion Bottle |
| Size | 12.4cm |
| Shape | Round |

Product Details:
| Color | Clear |
| Bottle Type | Spray Bottle |
| Usage/Application | Lotion Bottle |
| Size | 12.6cm |
| Shape | Square |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Capacity | 30 mL |
| Usage/Application | Cosmetics |
| Cap Type | Dropper Cap |
| Bottle Type | Spray Bottle |
| Design | Round |
| Glass Type | Neutral glass |
| Neck Type | Narrow Neck Screw |
| box | 1000 |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Usage/Application | Cosmetics |
| Bottle Type | Screw Cap Bottle |
| Colour | White |
| Size | 50ml |
| Pump type | Creame Pump |
| Brand | VT |

Product Details:
| Capacity | 30ML |
| Usage/Application | ESSENTIAL OIL |
| Color | black |
| Shape | Round |
| Cap Type | Screw Cap |
| Brand | VP |
| Glass Type | solid |
| Neck Type | Narrow Neck Screw |
| Packaging Type | box |
| Country of Origin | Made in India |

Product Details:
| Capacity | 50 ml |
| Usage/Application | Cosmetics |
| Bottle Type | Spray Bottle |
| Color | Transparent |
| BRAND | VT |

Product Details:
| Material | Polypropylene (PP) |
| Color | Black |
| Shape | Round |
| Cap Type | Screw Cap |
| Pattern | Plain |
| Feature | Recyclable |
| Is It Customized | Non Customized |
| Country of Origin | Made in India |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Bottle Type | Screw Cap Bottle |
| Color | Transparent |
| Usage/Application | Cosmetics |
| box packing | 1000 |
| pcs | 2000 |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Material | Glass |
| Usage/Application | Cosmetics |
| Bottle Type | Spray Bottle |
| Closure Type | Mist Sprayer |
| Color | Transparent |
| Neck Size | 18 mm |
| Shape | square |
| Brand | VT |
| pump | Silver |
| Colour | clear |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 100 ML |
| Usage/Application | Cosmetics |
| Bottle Type | Screw Cap Bottle |
| Color | Transparent |
| Brand | VT |
| Material | Glass |
| Pump | Serume |
| Neck | 19mm |
| Colour Type | Frosted Clear |
| Pump Type | Serume Pump |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 50 ml |
| Color | Frosted |
| Shape | Cylindrical |
| Brand | VT |
| Color a | Amber |
| Material | Glass |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Design | Round |
| Usage/Application | Cosmetics |
| Bottle Type | Spray Bottle |
| Cap Type | Screw Cap |
| Color | Amber |
| Finish Type | Smooth |
| Is It Reusable | Yes |
| Brand | VT |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 100 mL |
| Usage/Application | Cosmetics |
| Bottle Type | Spray Bottle |
| Design | Round |
| Glass Type | Neutral glass |
| Brand | VT |
| pump | spray |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Capacity | 30ml |
| Bottle Type | Screw Cap Bottle |
| Color | White |
| Usage/Application | Cosmetics |
| Cap Type | Serume Pump |
| M.Order | 1000 |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Capacity | 50ml |
| Material | glass |
| Color | Frosted |
| Shape | round |
| Cap Type | Screw Cap |
| Design Type | Standard |
| Usage | Any |
| Cap Size | Screw |
| Country of Origin | Made in India |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Usage/Application | Lotion Bottle |
| Capacity | 50 ml |
| Bottle Type | Dropper Bottle |
| Color | Clear |
| Feature | Leak Proof |
| Size | 14cm |
| Shape | Round |
| Material | Glass |

Product Details:
| Usage/Application | Cosmetics |
| Cap Type | Screw Cap |
| Bottle Type | Screw Cap Bottle |
| Design | Round |
| Color | Transparent |
| Size | 15.7cm |
| Capacity | 30 mL |