

Product Details:
| Capacity | 200 ml |
| Bottle Use | Chemicals |
| Neck Size | 24 mm |
| Bottle Shape | Round |
| Color | White |
| Food Grade | No |
| Surface Finish | Matt |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1500 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Bottle Material | HDPE |
| Spray Pattern | Fine mist |
| Neck Size | 24 mm |
| Application | Cosmetic |
| Color | White |
| Bottle Shape | Oval |
| Refillable | No |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 200 ml |
| Bottle Use | Chemicals |
| Neck Size | 24 mm |
| Bottle Shape | Round |
| Color | White |
| Food Grade | No |
| Surface Finish | Matt |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Features | Reusable, Leak Proof |
| Country of Origin | Made in India |

Product Details:

Product Details: