

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Material | HDPE |
| Cap Type | Flip Top |
| Neck Size | 19 mm |
| Bottle Use | Hair Oil, Cosmetics, Shampoo, Hand Wash, Lotion |
| Shape | Round |
| Usage and Applications | Personal Care Products |
| Features | Reusable, Leak Proof |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | White |

Product Details:
| Capacity | 300ml |
| Closure Type | Screw cap,flip cap |
| Shape | Round |
| Neck Size | 24mm |
| Usage | Cosmetics, Pharmaceuticals, Syrup, Chemicals |
| Bottle Finish | Natural Amber |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Capacity | 250 ml |
| Brand | VT |
| Neck | 24mm |
| Color | Black,clear |
| size | 200ml |
| minimum | 5000 |