

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Capacity | 200 ml |
| Neck Size | 24mm |
| Bottle Shape | Round |
| Bottle Color | Black |
| Usage | Cosmetic |
| Material Grade | Recycled PET |
| Cap Type | Plastic Cap |
| Surface Type | Plain |
| Bottle Finish | Blow Moulded |

Product Details:
| Capacity | 500 ml |
| Material | PET |
| Bottle Type | Bottle with Pump |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Color | Black |
| Neck Size | 24 mm |
| Application | Chemicals |

Product Details:
| Capacity | 100 ml |
| Material | PET |
| Cap Type | Flip Top |
| Neck Size | 24 mm |
| Bottle Use | Lotion, Hand Wash, Shampoo, Hair Oil, Cosmetics |
| Color | Amber |
| Bottle Shape | Round |
| Cap Color | Golden |

Product Details:
| Capacity | 100 ml |
| Neck Size | 19 mm |
| Bottle Shape | Round |
| Bottle Color | Transparent |
| Usage | Cosmetic |
| Material Grade | Recycled PET |
| Cap Type | Plastic Cap |
| Surface Type | Plain |

Product Details:
| Capacity | 100 ml |
| Bottle Shape | Round |
| Usage | Cosmetics Use |
| Material Grade | Recycled PET |
| Neck Size | 19 mm |
| Cap Type | Plastic Cap |
| Surface Type | Plain |

Product Details:
| Capacity | 200 ml |
| Bottle Shape | Round |
| Bottle Color | Frosted |
| Usage | Cosmetic |
| Material Grade | Recycled PET |
| Neck Size | 24mm |
| Cap Type | Plastic Cap |
| Surface Type | Plain |

Product Details:
| Capacity | 250 ml |
| Bottle Material | HDPE |
| Neck Size | 24 mm |
| Application | Cosmetic |
| Color | White |
| Bottle Shape | Round |
| Refillable | No |

Product Details:
| Bottle Shape | Cylindrical |
| Bottle Color | Milky |
| Usage | Cosmetic |
| Material Grade | Recycled PET |
| Neck Size | 20mm |
| Cap Type | Plastic Cap |
| Surface Type | Plain |
| Capacity | 100 ml |

Product Details:
| Neck Size | 20mm |
| Bottle Shape | Square |
| Usage | Cosmetic Product |
| Material Grade | Recycled PET |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Surface Type | Plain |
| Capacity | 50 ml |

Product Details:
| Capacity | 50 ml |
| Neck Size | 19 mm |
| Bottle Shape | Round |
| Bottle Color | Transparent |
| Usage | Water |
| Material Grade | Food Grade PET |
| Cap Type | Plastic Cap |
| Surface Type | Plain |
| Bottle Finish | Blow Moulded |

Product Details:

Product Details:

Product Details:

Product Details:

Product Details:

Product Details: