

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Material | Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Shape | Round |
| Cap Type | Screw Cap |
| Features | Recyclable, Chemical Resistance, Reusable, Leak Proof |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | VT |
| Cap | Screw |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Shape | Round |
| Neck Size | 38 mm |
| Cap Type | Child Resistant Cap |
| Features | Leak Proof, Reusable, Recyclable |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | VT |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Cap Type | Screw Cap |
| Shape | Round |
| Neck Size | 38 mm |
| Features | Reusable, Recyclable, Leak Proof |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | VT |
| Maaterial | HDPE |
| Color | VT |