

Product Details:
| Capacity | 200 ml |
| Material | PET |
| Color | Blue |
| Size | 200ml |
| Cap Type | Dispenser Pump |
| Surface Handling | Hot Stamping, Screen Printing |
| Brand | VT |
| Weight | 18GM |

Product Details:
| Capacity | 200 ml |
| Shape | Rectangular |
| Color | White |
| Cap Type | Screw Cap |
| Neck Diameter | 24 mm |
| Pattern | Plain |
| Features | Reusable, Recyclable, Temperature Resistance |
| Usage and Application | Chemical Packaging |
| Country of Origin | Made in India |
| BRAND | VT |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Diameter | 24 mm |
| Material | PP |
| Color | Golden,silver |
| Usage/Application | Shampoo |
| Shape | round |
| Brand | VT |
| Design Type | Golden Shinny |
| Features | screw cap |
| Logo | no |
| Neck Diameter | 24mm |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Color | White |
| Cap Type | Screw Cap |
| Features | Recyclable, Reusable, Leak Proof |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | VT |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 200 ml |
| Materials | PET |
| Color | Transparent |
| Cap Type | Pump Dispenser |
| Shape | Cylindrical |
| Pattern | Plain |
| Colour | Frosted |
| Neck | 24MM |