

Product Details:
| Capacity | 50 gm |
| Set Content | 2 Piece |
| Cap Material | Plastic |
| Shape | Round |
| Cap Type | Screw Type |

Product Details:
| Capacity | 100 ml |
| Color | Multicolor |
| Material | Polypropylene (PP) |
| Cap Type | Screw Cap |
| Features | Leak Proof |

Product Details:
| Capacity | 250 ml |
| Color | Multicolor |
| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
| Cap Type | Screw Cap |
| Features | Leak Proof, Easy Cleanable |

Product Details:
| Capacity | 200 ml |
| Color | Multicolor |
| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
| Cap Type | Screw Cap |
| Features | Leak Proof, Wide Mouth |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 250 ml |
| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
| Cap Type | Screw Cap |
| Features | Wide Mouth, Leak Proof |
| Color | Multicolor |
| Colour | White |