

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 10000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Material | PET |
| Materials | PET |
| Color | Transparent |
| Size | 100ml |
| Shape | Cylindrical |
| Pattern | Plain |
| Cap Type | Spray Pump |
| Surface Handling | Screen Printing, Hot Stamping |
| Brand | VT |

Product Details:
| Material | PET |
| Color | Transparent |
| Cap Type | Dispenser Pump |
| Surface Handling | Screen Printing |
| Use For Storage | Oils |
| Brand | VT |
| Weight | 18GM |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Thickness | hard plastic |
| Brand | VT |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Cap | Pump type |
| Weight | 13 |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Brand | VT |
| Color | Clear |
| Pump | Spray |
| Neck | 24mm |
| Bottel size | 100ml |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Neck | 19mm |
| Die | 38.50 |
| Heigh | 118.84mm |
100ml.pet avon cosmetic bottle for you spary and oil as we as shampoo use.Upgrade your packaging game with our premium PET bottles. Available in sizes ranging from 50ml ,100ml ,120ml, 200ml, these bottles come in square or round shapes.

Product Details:
| Capacity | 200 ml |
| Material | PET |
| Usage/Application | cream |
| Color | White |
| Size | 200ml |
| Cap Type | Dispenser Pump |
| Surface Handling | Screen Printing |
| Use For Storage | lotion |
| Brand | VT |
| Weight | 18GM |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Materials | PET |
| Color | Transparent |
| Shape | Cylindrical |
| Pattern | Plain |
| Neck | 24mm |
| Colour | Frosted |
| Height | 130.85mm |
| Die | 39.39mm |
| Cap N | Flip Cap |

Product Details:
| Capacity | 100 ml |
| Cap Type | Screw,pump,Ftp |
| Neck Size | 24mm |
| height | 130.26mm |
| die | 39.14mm |
| Cap N | Distop |
| Cap Size | 24mm |